TGA, s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


MITSUBISHI L200 - Design

J – Line

Štýlový pickup Mitsubishi L200 ponúka mimoriadny priestor nielen pre posádku, ale aj pre náklad. Kabína ponúka dostatok pohodlia až piatim cestujúcim, a to vďaka ojedinelej konštrukcii J-Line. Vďaka tomu disponuje L200 najdlhším vnútorným priestorom a nadštandardným priestorom aj pre cestujúcich na zadných sedadlách.

 

 

Veľkoryso riešená rozmerná ložná plocha je dokonale vystužená s ohľadom na čo najvyššiu odolnosť a tuhosť pri prevážaní nákladu s dôrazom na maximálne zaistenie stabilnej a dynamickej jazdy.


Exteriér

Dojem celistvosti a jednotnosti vonkajšieho dizajnu mitsubishi L200 ešte podčiarkuje užší priestor medzi kabínou a ložným priestorom, takisto ako nová charakteristická krivka ubiehajúca cez zadné dvere a ložnú plochu. K vyváženejšiemu vzhľadu verzie Double Cab napomohlo aj dôkladné prepracovanie samotnej krivky v tvare písmena „J“. Zhodný výrazový motív sa uplatňuje aj pri pohľade spredu, kde zaujme zaoblená skladba s úhľadne modulovanými krivkami a energickým vyjadrením šírky a hmoty, od štylistických tvarov hladko ubiehajúcich od loga s tromi diamantmi v maske chladiča k výkonným svetlometom (so zabudovanými LED svetlami na denné svietenie) až po masívne nárazníky vytvarované tak, aby čo najlepšie vyjadrovali svoju ochrannú funkciu.

LED svetlá na denné svietenie

Disk z ľahkých zliatin 17"

Priestranná ložná plocha

Spodný kryt predného nárazníka

Bočné stúpačky

Zadné parkovacie senzory

Interiér

Cestujte pohodlne v novom Mitsubishi L200 Double Cab, ktoré poskytuje najväčší vnútorný priestor v triede. Ponúka komfortné sedenie vrátane nanovo navrhnutých predných sedadiel, ktoré vám aj vašim spolucestujúcim spríjemnia cestu. Strategicky umiestnená zvuková izolácia a tlmenie vibrácií prispievajú k tichej a komfortnej jazde. Vďaka veľkému množstvu úložných priestorov si navyše so sebou môžete vziať všetko, na čo si spomeniete.

Päťstupňová automatická prevodovka s režimom športového radenia

Páčky radenia pod volantom

Prístrojová doska

Práca A VOĽNÝ ČAS

Štýlová L200 ponúka mimoriadne veľký priestor nielen pre posádku, ale aj pre náklad. Veľkoryso rozmerná ložná plocha je zároveň dokonale vystužená s ohľadom na čo najvyššiu odolnosť pri prevážaní nákladu.

Nadstavba hardtop s posuvnými bočnými oknami

Robustný štít motora a prevodovky

Plachta na ložnú plochu

Ťažné zariadenie

Plastový kúpeľ s horným okrajom

Systém na prichytenie nákladu

ORIGINÁLNE PRÍSLUŠENSTVO