TGA, s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


MITSUBISHI L200 - TECHNOLÓGIA

L200 ZVLÁDNE VŠETKY DRUHY TERÉNU

Na cestách vás môže prekvapiť hocičo. Aby vás žiadna situácia nezaskočila, je nové Mitsubishi L200 navrhnuté tak, aby zdolalo všetok terén. I ten najstrmší. Dokonalé jazdné vlastnosti pocítite tak pri jazde na ceste, ako pri jazde mimo nej.

Konštrukcia L200 je zárukou maximálnej stability pri jazde v akomkoľvek teréne a perfektného kontaktu s jazdným povrchom. K solídnym jazdným vlastnostiam vozidla v teréne napomáha robustný rám vozidla a jeho aerodynamická karoséria výrazne prispieva k zaisteniu vysokej stability vo vyšších rýchlostiach pri jazde na diaľnici. Spoľahlivý a osvedčený pohon 4WD v spojení s vyspelým podvozkom zachováva maximálny kontakt s jazdným povrchom, vďaka čomu máte za každej situácie úplnú kontrolu nad vozidlom.


SYSTÉM POHONU SUPER SELECT 4WD-II

Systém 4WD Super Select bol pôvodne vyvinutý pre legendárny model Mitsubishi Pajero. Vďaka medzinápravovému diferenciálu umožňuje ponechať systém 4WD zaradený aj na spevnenom povrchu. Pomocou voliča režimu pohonu môžete prepnúť počas jazdy z pohonu 2WD (2H) na 4WD (4H) v závislosti od momentálnych podmienok, a to až do rýchlosti 100 km/h. Ak sa dostanete do nepriaznivých podmienok, prepnite na režim 4HLc určený pre členitý terén, alebo na 4LLc určený pre stúpanie do prudkého svahu, bahno alebo hlboký sneh.

Prepínač pohonu 4WD

Robustný podvozok

Zobrazenie typu pohonu na prístrojovej doske

EFEKTÍVNY VÝKON

Nové Mitsubishi L200 piatej generácie nadväzuje na úspešnú históriu svojich predchodcov.

Teraz prichádza s úplne novým dieselovým motorom 2.4 DI-D MIVEC s variabilným časovaním ventilov a v kategórii terénnych pickupov zaujíma hneď niekoľko prvenstiev: je mimoriadne úsporné vďaka najnižšej kombinovanej spotrebe v triede už od 6,4 l/100 km, má vynikajúce manévrovacie schopnosti vďaka najmenšiemu polomeru otáčania v triede 5,9 m, prepraví najviac nákladu vďaka najväčšej povolenej hmotnosti jazdnej súpravy prevyšujúci 4 tony a v neposlednom rade má najprepracovanejší systém pohonu 4WD, ktorý umožňuje ísť so zaradeným pohonom všetkých kolies tak v teréne, ako na ceste.

 

Najmenší polomer otáčania v triede 5,9 m

Motor 2.4 DI-D MIVEC

Unikátny aerodynamický tvar

Bezpečnosť

Pri nehode je posádka vozidla chránená 7 airbagmi, ktoré pomôžu absorbovať energiu nárazu. Systém SRS airbagov zahŕňa čelné airbagy, bočné airbagy, okenné airbagy vpredu a kolenný airbag pri vodičovi, ktorý značne znižuje riziko poranenia dolných končatín.

Odolná, ľahká karoséria

7 airbagov

Odolná konštrukcia

Komfort

Strategicky umiestnená zvuková izolácia, prvotriedne aerodynamika a tlmenie vibrácií prispievajú k tichej a komfortné jazde. Aj keď je to pickup, Mitsubishi L200 je vybavený typickými vlastnosťami osobných automobilov, ktoré robia cestovanie príjemnou cestou. Ak máte kľúče od vozidla, môžete jednoducho zamknúť alebo odomknúť celé vozidlo pomocou tlačidiel KOS na kľukových kľúčoch predných dverí. Zatmavovací vnútorné zrkadlo automaticky zabraňuje oslňovaniu od svetlometov za vami idúcich vozidiel, aby bol zachovaný ničím nerušený výhľad. Vďaka dvojzónovej automatickej klimatizácii môžete nastaviť teplotu vodiča i spolujazdca pre optimálny teplotný komfort.

Bluetooth® hands-free LINK SYSTEM

Vnútorné spätné zrkadlo s automatickým stmievaním proti oslneniu

Dvojzónová automatická klimatizácia

VYSPELÉ ASISTENČNÉ SYSTÉMY

Trailer Stability Assist (TSA) zvyšuje stabilitu pri jazde s prívesom. Ak systém zachytí vybočenie prívesu, automaticky začne regulovať výkon motora a brzdnú silu prenášanú na jednotlivé kolesá, aby stabilizoval tak vozidlo, ako príves.

Asistent rozjazdu do kopca – HSA

Systém podpory udržovania jazdného pruhu – LDW

Systém riadenia stability a trakcie – ASTC