TGA, s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


JAR ZAČÍNA V OTVORENOM SERVISE MITSUBISHI!

Vážení zákazníci značky Mitsubishi,

Sme pripravení postarať sa o Vás aj o Vaše vozidlo, aby ste zostali mobilní a aj v tejto zložitej dobe máme otvorené pri dodržiavaní všetkých bezpečnostných opatrení. Vykonáme nevyhnutnú údržbu Vášho vozidla, prezujeme na letné pneumatiky a zabezpečíme nutné opravy, aby ste v bezpečí absolvovali nevyhnutné cesty.

Ponuka našich autorizovaných servisov zahŕňa komplexné služby, ktoré Vaše vozidlo potrebuje. Objednať sa môžete kedykoľvek na našej web stránke v aplikácii Mitsubishi Online servis, Naši technici si s Vami dohodnú presný čas, ktorý Vám vyhovuje. Vďaka Online Servisu nebudete musieť zbytočne čakať, všetko prebehne hladko a podľa Vašich predstáv. V prípade potreby je taktiež samozrejmosťou ponuka náhradného vozidla za veľmi výhodných podmienok, ktoré zabezpečí Vašu ďalšiu mobilitu.

DEZINFEKCIA A BEZPEČNOSŤ JE PRE NÁS PRIORITOU

Aby sme Vám mohli aj naďalej poskytovať naše služby, je pre nás prvoradá bezpečnosť Vaša ako aj našich pracovníkov. Prijali sme všetky vládou a hygienikmi odporúčané bezpečnostné opatrenia. Používame osobné ochranné pomôcky, ochranné poťahy vozidla, minimalizujeme osobný kontakt a používame moderné metódy dezinfekcie interiéru vozidla, aby ste sa cítili bezpečne a dorazili ste so svojim vozidlom vždy tak, kam potrebujete.

AKCIOVÁ PONUKA KOMPLETNÝCH SÁD LETNÉHO OBUTIA

17" čierno-strieborné disky z ľahkých zliatin

4 ks, s letnými pneumatikami Nokian Wetproof
SUV 215/60 R17

18" strieborné disky kolies z ľahkých zliatin

4 ks, s letnými pneumatikami Nokian Wetproof
SUV 225/55 R18

18" čierne lakované disky kolies z ľahkých zliatin

4 ks, s letnými pneumatikami Nokian Wetproof
SUV 225/55 R18

Kompletné sady kolies Mitsubishi sú vhodné pre vozidlá ASX, Eclipse Cross, Outlander a Outlander PHEV. Obrázok pneumatík je iba ilustratívny. Použitie týchto kolies môže vyžadovať dodatočný zápis rozmerov do Osvedčenia o evidencii vozidla.
*Ponuka platí do 30.6.2021 alebo do vypredania zásob.

KOMPLETNÝ SORTIMENT LETNÝCH A CELOROČNÝCH PNEUMATÍK NOKIAN

  • Pre ponuku priamo pre Vaše vozidlo kontaktujte svojho autorizovaného predajcu Mitsubishi
  • Ako novinka sú v ponuke aj celoročné pneumatiky Nokian Seasonproof a Seasonproof SUV!

 

ZÁRUKA PNEUMATÍK NOKIAN TYRES ARAMID

 

Aramid chráni ľudské životy v nepriestrelných vestách a teraz poskytuje aj vyššiu odolnosť a ochranu pre prekvapivé situácie na Vašich cestách, dokonca ešte viac. Jedinečná Záruka Nokian Tyres Aramid je poskytovaná k vybraným pneumatikám pre vozidlá SUV. V prípade náhodného poškodenia na bočnici získate novú pneumatiku zodpovedajúceho typu. Podrobné informácie dostanete u Vášho predajcu Mitsubishi alebo na www.nokiantyres.cz.

Nokian Tyres

Nokian Tyres Aramid